Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
KARAHAN ŞİRKETLER GRUBU

KARAHAN ŞİRKETLER GRUBUMUZA BAĞLI KORUMA GÜVENLİK ŞİRKETİ YÖNETİM KADROSU, EMEKLİ ASKER VE EMNİYET KÖKENLİ YÖNETİCİLERDEN OLUŞMAKTADIR. ŞİRKETLER GRUBUMUZUN DİĞER BRANŞLARINDA GÖREV ALAN YÖNETİCİLERİMİZ, EĞİTMENLERİMİZ, OPERASYON SORUMLULARIMIZ, ALANINDA UZMAN KİŞİLERDEN OLUŞMAKTADIR.

Tarihimiz
KARAHAN ŞİRKETLER GRUBU 2013 YILININ NİSAN AYINDA FAALİYETE GİRMİŞ, BÜNYESİNDE ORGANİZASYON, DANIŞMANLIK, TEMİZLİK HİZMETLERİ, KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ, İNŞAAT, TADİLAT VE BENZER SAHA GÖREVLERİ İCRA ETMEKTEDİR. ŞİRKET MERKEZİ ESKİŞEHİR OLUP İSTANBUL’DA BİR ŞUBESİ BULUNMAKTADIR.

Misyonumuz
Yasalar, genel mevzuat ve evrensel değerlerin ışığı altında güvenlik ihtiyacının olduğu her kesime ulaştırılmasını ve güvenlik hizmetlerinin etkin bir şekilde yürütülmesine katkı sağlamak, yüksek standartlı, kaliteli ve nitelikli müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. Taahhütlerimizi mümkün olan en kısa zamanda ve en yüksek kaliteyle tamamlayarak kalıcı eserler yaratmak.

Vizyonumuz
Özel güvenlik hizmetleri ile ilgili politikaların oluşturulmasına ve güvenlik hizmetlerinin geliştirilmesine katkı sağlayan, ilke ve hedeflerimiz doğrultusunda her geçen yıla oranla istikrarlı bir şekilde büyüyen ve gelişen, yasalar ve genel mevzuata hâkim, toplumsal sorumluluğun bilincinde, çevreye duyarlı, değerlerine sadık, uluslararası standartlara ulaşmayı amaçlayan, vatandaşın memnuniyetini sağlayan, kişi hak ve özgürlüklerini koruyan, insan merkezli hizmetleriyle güven veren, kalitenin sektördeki tanımını yansıtan, hizmet verdiği alanlarda saygınlık ve güvenilirlik kazanan, LİDER BİR FİRMA OLMAKTIR.