Bina Tesis Güvenliği

29.09.2020
49

Bina ve tesislerin güven içinde bulunmasını sağlamak amacıyla, elektronik ve fiziki güvenlik tedbirlerini uygulayarak, olası tehditleri önlemek. Site ve Özel Konutlar Güvenliği Hizmeti; Site ve Özel Konut maliklerinin istekleri doğrultusunda gerekli elektronik ve fiziki güvenlik önlemlerini almak.

İnsanların yaşam alanlarında güvenli ve huzur içerisinde yaşamaları, bina ve sitelerin çevre güvenliğinin sağlanması, bina ve mekanlara giriş-çıkışların kontrolü gibi hizmetlerde şirketimiz üst seviye koruma sağlamaktadır. Bina ve site güvenlik hizmetlerimizde X-Ray cihazı, el dedektörleri ve kamera kontrol sistemleri gibi son teknoloji ekipmanları ile güvenlik kontrolünü sağlamaktayız.

Bina ve site güvenlik hizmeti talebinde bulunmak için Karahan Özel Güvenlik Hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Proje kapsamı içerisindeki alanların, gözetim ve denetimini yapmak, olası yasa dışı saldırılara karşı korumak, acil durumlarda müdahale etmek, tesis içinde etikin devriye sistemi ilegiriş ve çıkış kontrollerini ve güvenlik sistemleri operatörlüğü

(X-RAY cihazı, el dedektörleri vb.) prosedürler dahilinde yapmak, devriye yapılarak bina içerisinde sistemli bir güvenlik ağı kurar.

Hizmet Bilgisi Al

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.